| |||
![]() 💐הודו לה׳ כי טוב כי לעולם חסדו״💐
יוסי דגן ראש המועצה היקר לקח את הפרויקט ותיעדף אותו כפרוייקט ראשון במועצה! ב״ה שרת התחבורה מירי רגב נענתה לבקשתו, ובעוד כ-3 חודשים תחלנה בע"ה עבודות לבניית כיכר בצומת הכניסה לישובונו תודה גדולה בראש ובראשונה ליוסי דגן, לשרת התחבורה מירי רגב על השותפות והדחיפה, למנכ"ל נתיבי ישראל* ניסים פרץ,* לקמ"ט תחבורה ישראל אפריאט, לחברי וועד הישוב שלא הפסיקו לדחוף את הנושא! ולא פחות חשוב מכך: על האמון הגדול במשך כל התקופה. נמשיך ונעדכן, שבת שלום! | |||
ראשית היישוב - תמונות בדיבות חנה אלדר ושמחה נוי | |||
מצאנן תמונות וגזרי עיתונות מראשית היישוב .
תודה לשמחה נוי וחנה אלדר | |||
הגעת וטרינר - חיסון כלבת יום א׳ 4 באוגוסט 2024, 09:30 – 10:00
מזכירות הישוב (22/07/2024 10:16) הודעה מועדת הבחירות!
מזכירות הישוב (14/07/2024 23:10) |